امکاناتسایت
مخاطبین ، موجودی ، پروژه ها و موارد دیگر را مدیریت کنید! درباره مزایای سرمایه گذاری ، که باعث می شود ما از سایر برنامه ها و برنامه ها متمایز شویم ، بیاموزید
اطلاعات تماس شخصی و شغلی ، از جمله آدرس ها ، شماره تلفن ها و آدرس های ایمیل را مدیریت کنید. چت ، ابر کوچک و گالری های ایمن ایجاد کنید.
اطلاعات محصول مانند شماره سریال ، قیمت و عکس محصولات را ذخیره و سازماندهی کنید. برای ذخیره اطلاعات مربوط به لیست و فروش خود ، از این برنامه برای فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید.
جزئیات رویداد ، لیست مهمان ها و دستور کار را مدیریت کنید. برای جمع آوری کمک های مالی ، سمینارها یا نمایشگاه ها بسیار مناسب است. همچنین ، بسیار مناسب معامله گران ارز ، معدنچیان و تجزیه و تحلیل ها است.
اسناد ، موسیقی ، تصاویر و موارد دیگر را جمع آوری و سازماندهی کنید. شامل ردیابی تاریخچه نسخه است. کارهای ساده ، وضعیت و سررسیدهای مرتبط با هر کاری را پیگیری کنید.
ساعات کار ، صورتحساب و هر هفته را به هر کارمند محاسبه کنید. رتبه بندی ها ، نمودارها ، نمودارها و جداول را ایجاد و سفارشی کنید و آنها را با داده های مورد نیاز پر کنید.
مجموعه های موسیقی ، پادکست ها ، تصاویر خود را ایجاد کنید. جریانهای خود را از کنسرت های موسیقی بارگیری کنید ، موسیقی یا فیلم ضبط شده خود را با دوستان یا افراد تصادفی از ابر به اشتراک بگذارید.

مزایای بیشتر با برنامه سرمایه گذاری

راه حل های بسیار کاربردی برای تجارت

ابزار عالی مالی و صورتحساب را کشف کنید و از آن در تجارت خود استفاده کنید!

Built-in Photo and video editors

تصاویر خود را روشن کنید ، مقداری کنتراست اضافه کنید و کلیپ های ویدیویی ایجاد کنید!

مزایای بی نهایت

داده های کارمندان مانند تاریخ استخدام ، حقوق ، مدیر و تاریخ بازبینی را مدیریت کنید. تحقیق و یادداشت های میدانی را جمع آوری ، سازماندهی و مرجع کنید.

سطح موجودی محصولات و تأمین کنندگان را مدیریت کنید. ردیابی رده ، مقدار ، تاریخ آخرین سفارش و موارد دیگر. کارهای ساده ، وضعیت و موعد مقرر را پیگیری کنید.

جزئیات محصول و مشتری را ثبت کنید. برای هر سفارش فاکتورهای سفارشی ایجاد ، مدیریت و چاپ کنید. دارایی های دفتر و سایر موارد را ردیابی کنید.​

ساعات کار ، صورتحساب و نرخ هر کارمند در هر هفته را محاسبه کنید. پیگیری قیمت محصولات و خدمات.

همین حالا اپلیکیشن سایت ما را دانلود کنید

کاملا رایگان و حرفه ای

ما پیشنهاد می کنیم نسخه رایگان اپلیکیشن ما  را امتحان کنید ، بنابراین شما می توانید تمام مزایای آن را احساس کنید و نظر خود را در مورد برنامه ارائه دهید!